Zamet uvjerljiv u baroknom gradu, Stevanović zaključao vrata Varaždincima

Nedjelja, 11. ožujka 2012. 19:03 Napisao  Milan Kosanović

Na vratima je briljirao Ivan Stevanović koji je do kraja utakmice nanizao čak 19 obrana dok se za golove pobrinuo Igor Vujić koji je ponio epitet najboljeg strijelca utakmice s devet postignutih golova

Varteks DC – Zamet  30:38 (17:20)

VARTEKS DC: Žitnjak, Babić 8, Trojko 1, Žnidarić, Brdar, Marenčić, Rodik 2, Svetec 6, Varšić, Hlapčić 1, Ašanin (13), Prole 1, Tači, Pecek 2, Marcec 9, Jagodić.

ZAMET: Đurica (1), Vučko 1, Hrvatin 6, Uzelac, Lončarić 5, Ćosić 1, Kačanić 1, Kružić 1, Stevanović (19), Kovačević 3, Čuturić, Slavić, Vujić 9, Golik 4, Sakić 7 .

Sedmerci: Varteks 5 (6) , Zamet 5 (6) . Isključenja: Varteks  8, Zamet 10 minuta .

Rukometaši Zameta potvrdili su da dobra igra protiv Splita nije bila slučajnost, igrači trenera Alena Kurbanovića na gostovanju u Varaždinu došli su do nove uvjerljive pobjede. Na vratima je briljirao Ivan Stevanović koji je do kraja utakmice nanizao čak 19 obrana dok se za golove pobrinuo Igor Vujić koji je ponio epitet najboljeg strijelca utakmice s devet postignutih golova.  Pobjeda nad Varaždincima druga je uzastopna pobjeda rukometaša Zameta koje već u srijedu očekuje novi domaći susret s Goricom, koja ne bi trebala biti prevelik zalogaj za razigrane Riječane.

Zamećani su bolje otvorili utakmicu, a već u petoj minuti susreta golom Igora Vujića na semaforu je stajalo ugodnih 1:5. Hrvatin je u 13. minuti strijelac za 5:10 i već tada je stigla konačna najava dobre utakmice momčadi trenera Kurbanovića. Uporni Varaždinci početkom drugog dijela vraćaju utakmicu na početak, rezultat je 20:20, a pred Zamećanima je novi izazov. Desetak minuta kasnije otpor Krojača bio je slomljen, Vučko je zabio za 24:27, a Riječanima nije preostalo ništa drugo već da mirno utakmicu privedu kraju.