Subota, 03. ožujka 2018. 20:08 Napisao/la  SC

Zhao Chen postigao 10 pogodaka do odmora

Suci: Igor Barle i Saša Vučić (Zagreb)

UMAG: Slavić (12), Ružić, Gorenac, Maros, Horozović 3, Valković 5 (3), Maršan, Gavran, Matanović 5, Milinković, Beliga, Matijević, Lekić, Koler, Sinčić 6 (2), Bura 11

ZAMET: Vučko 4, Jeličić, Mozetić, Martinović 1, Njegovan, Kružić 2, Sorić (4), Načinović 1, Tomljanović, Starčević 1, Lučin F., Majić 3, Plantarić, Golik 8 (2), Zhao Chen 10, Wang Quan

Isključenja: Umag 10 minuta, Zamet 8 minuta

Rukometaši Zameta doživjeli su prvi poraz pod vodstvom trenera Drage Žiljka, Umag je preokretnom u drugom dijelu utakmice osvojio važne bodove u regionalnom derbiju.

Zamećani su bili dominantni u prvom dijelu, posebno je bio raspoložen Zhao Chen koji je svih deset pogodaka postigao do odmora.

Ništa u igri Riječana nije slutilo da će se u nastavku slika na terenu promijeniti, Umažani su u nastavku potpuno zatvorili Zhao Chena.

U 39. minuti Matanović je zabio za gol zaostatka (20:19) za Zamećanima, koji su počeli padati u ritmu.

U 43. minuti Valković je pogodio za prvo vodstvo (23:22) domaćina,  koji su predvođeni Burom (11 pogodaka) uspjeli ostvariti potpuni preokret.