Premijer liga: Rukometaši Zameta u Dubravi izgubili u zadnjim trenucima utakmice

Nedjelja, 03. veljače 2019. 20:41 Napisao/la  SC
Tin Lučin (Zamet)

Premijer liga rukometaša - 13. kolo

DUBRAVA - ZAMET 34:33 (16:15)

SD Dubrava. Suci: Ante Pavić i Mate Torbarina

Rukometaši Zameta poraženi su u Dubravi pogotkom Filipa Turčića u posljednoj minuti.

U neizvjesnoj završnici Zamećani su stalno pritiskali domaćina.

Nakon neodlučenog rezultata (21:21) u 40. minuti, Dubrava je stalno održavala vodstvo, najviše do tri pogotka razlike.

U zadnjoj minuti Zamećani su pogocima Filipa Glavaša i Tina Lučina opet uspjeli izjednačiti (33:33), ali nisu uspjeli prelomiti utakmicu.