PREMIJER LIGA RUKOMETAŠA

Rukometaši Zameta osvojili bod u Umagu

Subota, 17. studenog 2018. 22:56 Napisao/la  SC

Utakmica 8. kola: Umag - Zamet 26:26 (12:14). Mlada riječka momčad nije podlegnula pritisku u samoj završnici protiv favorizirane domaće momčadi

Patrik Martinović (Zamet)

Premijer liga rukometaša – 8. kolo

UMAG – ZAMET 26:26 (12:14)

UMAG: Vončina, Buvinić 9 (2), Krupić, Gavran, Maros, Horozović 5, Bošnjak 2, Ružić, Maršan 4, Severec 5, Milinković, Lekić, Matijević, Gorbunovs, Koler 1, Vukotić

ZAMET: Lučin F., Dunato D., Mozetić, Grgurević, Lučin T., Njegovan 4, Jeličić, Sorić, Babić 4, Mrakovčić 3, Glavaš 6 (3), Starčević 6, Martinović 3, Načinović

Isključenja: Umag 4 minute, Zamet 8 minuta

Rukometaši Zameta uspjeli su osvojiti bodu u Umagu.

Iako je osvojeni bod Zameta iznenađenje, dojam je da neodlučenim rezultatom zadovoljni moraju biti i rukometaši Umaga.

U 51. minuti Zamećani su imali tri pogotka prednosti (25:22), Umažani su serijom 3:0 izjednačili u 58. minuti.

Sjajni Buvinić doveo je domaće rukometaše u vodstvo u zadnjoj minuti da bi Njegovan pogodio za konačnih 26:26 i veliki bod.

Zamet se od početka utakmice nametnuo, vodili su riječki rukometaši sve do 51. minute, kada je Horozović pogodio za izjednačenje (20:20).

Što je najvažnije, mlada riječka momčad nije podlegnula pritisku u samoj završnici protiv favorizirane domaće momčadi.