Spačva - Zamet 30:28; četrdesetjednogodišnji veteran Domagoj Kuže potopio riječku momčad u završnici!

Subota, 22. rujna 2012. 20:32 Napisao/la  SC

Koban za Zamećane bio je 41-godišnji  veteran Domagoj Kuže koji je u posljednjih 18 minuta utakmice Zamećanima zabio čak sedam golova

Utakmica 3. kola Premijer lige rukometaša

SPAČVA – ZAMET 30:28 (12:16)

SPAČVA: Stojnović, Androš 3, Mirilo 7, Oroz 1, Kalaica, Ma. Mišić, Didić, Klarić, Sušac, Mi. Mišić, D. Tomašević, Dobrinkić-Parić, Raljević 3, Kuže 7, Kordi 1, Z. Tomašević 5.

ZAMET:Đurica, Vučko 1, Hrvatin 2, Mrakovčić 2, Uzelac, Lončarić 2, Ćosić, Kružić 6, Slavić, Kovačević 1, Čuturić, Saršon, Vukelić 6, Golik, Sakić 8, Vučetić.

Sedmerci: Spačva 1 (4) , Zamet 4 (4) . Isključenja: Spačva 6 , Zamet 6 minuta.

Rukometaši Zameta u trećem kolu Premijer lige na gostovanju u Vinkovcima doživjeli su treći uzastopni poraz. Zamećani su rezultatski sjajno otvorili utakmicu, Kružić je u osmoj minuti zabio za 5:1 vodstvo Riječana, no domaći rukometaši serijom 5-0 već u 12. minuti vode 6:5.

Zamećani su ipak do poluvremena okrenuli vodu na svoj mlin i poveli 16:12, a potom i 19:14 u 35. minuti. Posljednje osjetnije vodstvo momčad trenera Alena Kurbanovića imala je 14 minuta prije kraja utakmice kada je na semaforu stajalo 24:20, no do kraja susreta Vinkovčani su zabili deset, a Riječani samo četiri pogotka te je krajnji rezultat na koncu ipak odgovarao domaćin igračima.

Koban za Zamećane bio je veteran 41-godišnji  Domagoj Kuže koji je u posljednjih 18 minuta utakmice Zamećanima zabio čak sedam golova što dovoljno govori o čvrstoći zametske obrane.