Liga za ostanak: Zamet i Umag podijelili bodove u neizvjesnoj završnici utakmice

Srijeda, 04. travnja 2018. 20:19 Napisao/la  SC
Damir Vučko (Zamet)

Liga za ostanak - 2. kolo

ZAMET - UMAG 25:25

Rukometaši Zameta i Umaga odigrali su neodlučeno u derbiju za prvo mjesto Lige za ostanak.

U utakmici protiv Umažana domaća momčad prije svega iskazala je karakter.

U 34. minuti gosti su vodili s čak +7 (18:11) da bi nakon toga uslijedila reakcija koja je utakmici zajamčila dramatičnu završnicu.

Podignuli su Zamećani ritam i agresivnost, polako se topila prednost Umažana da bi u 50. minuti rezultat glasio 22:22.

Ipak, Umag je dovoljno iskusna momčad da bi pokleknula, zadnjih desetak minuta igralo se gol na gol.

U zadnjoj minuti Vučko je postavio konačnih 25:25 za bod kojim su Zamećani zadržali vodeće mjesto u poretku.

Poredak: Zamet 15, Umag 14, Sesvete 13, Gorica 12, Karlovac 11, Metalac 7