1. liga rukometašica: Podravka ¨Vegeta projurila kroz Crikvenicu, Murvica ostala na minus 20!

Subota, 16. ožujka 2019. 20:40 Napisao/la  SC
1. liga rukometašica:  Podravka ¨Vegeta projurila kroz Crikvenicu, Murvica ostala na minus 20!

Prva liga rukometašica - 19. kolo

MURVICA - PODRAVKA 13:33

Rukometašice Podravka Vegete očekivano su u Crikvenici pobijedile Murvicu, čak je i rezultat 33:13 bio očekivan s obzirom na razliku u kvaliteti.

U prvom poluvremenu (13:7) Murvica je dosta dobro parirala gošćama, obje ekipe postavile su se čvrsto u obrani pa je bilo malo pogodaka.

Tek od 15. minute Podravka je počela raditi veću razliku.

U nastavu domaće igračice osam minuta nisu postignule pogodak, gosšće odlaze na +11.

Do kraja je Podravka stigla do visokih +20.