U-21 Robert Murić i Petar Mamić igrali u završnici prijateljske utakmice protiv Italije

Ponedjeljak, 25. ožujka 2019. 20:43 Napisao/la  SC
Petar Mamić (Rijeka)

Robert Murić i Petar Mamić igrali su za U-21-reprezentaciju od 64. minute protiv Italije, prijateljska utakmica u Frosinoneu završila je bez pobjedniaka (2:2).

Izabranici Nenada Gračana vratili su se nakon 0:2 u prvom poluvremenu, što je najvažnije u utakmici u kojoj je Italija bila bolja i stvorila puno više prilika.

ITALIJA: Meret, Calabria (55 Adjapong), Bonifazi (74 Romagna), Bastoni, Dimarco (55 Pezzella), Locatelli, Mandragora (55 Valzanija), Tonali, Orsolini, Cutrone, Parigini (74 Moncini)

HRVATSKA: Posavec (45 Grbić), Uremović, Katić, Kalaica, Sosa (64 Mamić), Bašić (64 Majer), Šunjić, Bistrović (45 Ivanušec), Halilović (64 Murić), Jakoliš (45 Kulenović), Bradarić (87 Čabraja)

U-21 prijateljska utakmica: Italija - Hrvatska 2:2 (Bastoni 21, Locatelli 26/Halilović 58, Kalaica 78)