MLS Heber strijelac i asistent, bivši napadač Rijeke srušio vodeću momčad koju predvodi Wayne Rooney

Ponedjeljak, 22. travnja 2019. 10:00 Napisao/la  SC

Heber u zagrljaju suigrača

Heber je postigao prvi pogodak za New York City u prvoj pobjedi njegove momčadi ove sezone.

Bivši napadač Rijeke u 8. kolu postigao je u 56. minuti drugi pogodak kojim je potvrdio pobjedu na gostovanju u Washingtonu protiv momčadi koju predvodi Wayne Rooney.

New York City iznenadio je pobjedom protiv vodećeg DC Uniteda rezultatom 2:0, prvi pogodak postigao je Mitrita u 35. minuti nakon Heberove asistetencije u kaznenom prostoru.

Pobjeda Heberove momčadi mogla je biti uvjerljivija, Moralez nije iskoristio kazneni udarac u četvrtoj minutu sudačke nadoknade prvog poluvremena, Argentinac je pogodio stativu.

Heber je igrao na mjestu prvog napadača, propustio je realizirati (32) još jednu priliku.

Najbolju priliku za domaćina nije iskoristio Rooney u 22. minuti, kada je za malo bio kratak u pokušaju da u padu glavom loptu pošalje u mrežu.

DC United i dalje vodi na ljestvici Istočne konferencije s 14 bodova, New York City je na 9. mjestu s 8 bodova (jedna pobjeda, pet remija).

Real Salt Lake pobijedio je u 8. kolu na gostovanju Cindinnati rezultatom 3:0, strijelci su bili Rusnak (2) i Johnson.

Damir Kreilach igrao je u veznom redu povučenije nego inače.

Real Salt Lake je 7. u Zapadnoj konferenciji s 10 bodova, Los Angeles vodi s 22 boda.

Zlatan Ibrahimović opet je bio strijelac, švedski napadač postigao je prvi pogodak za LA Galaxy u pobjedi (2:1) protiv Dynama iz Houstona!