EP 2020: Darko Velkovski igrao u porazu od Poljske, Matjaž Kek ostao bez bodova u Austriji

Petak, 07. lipnja 2019. 22:50 Napisao/la  SC
Matjaž Kek
Matjaž Kek

Kvalifikacije za EP - 3. kolo

Darko Velkovski igrao je za Sjevernu Makedoniju u prvom porazu (0:1) u kvalifikacijama.

Reprezentativac Rijeke odigrao je cijelu utakmicu koju je pogotkom u 47. minuti odlučio Piatek.

Napadač Milana igrao je u drugom poluvremenu što ukazuje kakvu kvalitetu u napadu ima Poljska predvođena Lewandowskim.

Matjaž Kek prvi poraz u kvalifikacijama doživio je u Austriji, gdje je proveo većinu igračke karijere.

Austrija je u Klagenfurtu pobijedila (1:0) Sloveniju pogotkom Burgstallera u 74. minuti.

Utakmica je za Austriju bila presudna nakon dva poraza, bivši trener Rijeke još nije osjetio radost pobjede u kvalifikacijama otkada je preuzeo reprezentaciju.

Skupina C: Austrija - Slovenija 1:0, S. Makedonija - Poljska 0:1, Latvija - Izrael 0:3
Poredak: Poljska 9, Izrael 7, S. Makedonija 4, Austrija 3, Slovenija 2, Latvija 0