Tkač donio pobjedu sekundu prije kraja utakmice

Subota, 21. listopada 2017. 21:24 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola: Budva - Primorje EB 5:6 (0:2, 1:2, 3:1, 1:1)

Maroš Tkač (Primorje EB) Foto: Valentina Prokić

BUDVA - PRIMORJE EB 5:6 (0:2, 1:2, 3:1, 1:1)

Gradski bazen. Gledatelja: 200

Suci: Savinović (Hrvatska), Đurašković (Crna Gora). Delegat: Rajević (Crna Gora)

Igrač više: Budva 2 (11), Primorje EB 2 (5)

Tri isključenja: Wallace (Primorje EB)

BUDVA: Mitrović 2, Porobić 1, Adžić 1, N. Popović 1, Kralj 11 obrana, D. Dragović, S. Ćetković, Vuksanović, Vujašević, B. Popović, P. Ćetković, N. Dragović, Krivokapić, Rašković

PRIMORJE EB: Tkač 2, Čunko 1, Peroš 1, Blažić 1, Mudražija 1, Čubranić 14 obrana, Brubnjak, Kovačević, Rakovac, Radulović, Augusti, Paparić, Mološević, Wallace

Vaterpolisti Primorja EB su pobijedili u gostima kod Budve 5:6.

Primorjaši su sjajno otvorili utakmicu i na kraju četvrtine imali dva gola prednosti.

U drugoj dionici Mudražija je povisio na 0:3 u 13. minuti.

Gosti su smanjili preko Porobića, a zatim je Peroš odveo riječke vaterpoliste na plus tri 1:4 12 sekundi prije kraja poluvremena.

U trećoj četvrtini Tkač je povisio na 1:5, ali zatim se Budva počela vraćati i pet minuta prije kraja susreta izjednačila na 5:5.

Pobjedu je Riječanima donio Tkač sekundu prije kraja.