Petak, 27. listopada 2017. 21:28 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Primorje EB - Partizan 4:10 (0:2, 2:3, 0:3, 2:2)

Nino Mudražija Foto: Valentina Prokić

Triglav regionalna liga - 3. kolo

PRIMORJE EB - PARTIZAN 4:10 (0:2, 2:3, 0:3, 2:2)

Bazen Kantrida. Gledatelja: 200

PRIMORJE EB: Čubranić 2 obrane, Čunko 1, Brubnjak, Kovačević, Peroš, Blažić, Tkač, Rakovac 1, Mudražija, Radulović, Augusti, Paparić 1, Božić, Wallace 1

PARTIZAN: Rističević Strajo 5 obrana, Kasum, F. Janković 1, Lukić 1, Lazić 1, Tomić, M. Janković 1, Andrejević, Manojlović, Radanović 1, Radonjić 1, Aksentijević 2, Belopavlović, Vučinić 2

Tri isključenja: Vučinić (Partizan)

Igrač više: Primorje EB 3 (11), Partizan 5 (7)

Vaterpolisti Primorja Erste banke poraženi su na Kantridi od beogradskog Partizana.

Prva četvrtina pripala je gostima iz Beograda. Primorjaši su puspješno pružali otpor do dvije i pol minute prije kraja prve četvrtine kada je Filip Janković pogodio za 0:1.

Novi gol Beograđani su zabili 36 sekudni prije kraja prve četvrtine za 0:2.

Antonio Čunko realizirao je igrača više nakon samo 47 sekundi igre u drugoj četvrtini i smanjio na 1:2.

Isključenje Blažića donijelo je prednost Partizanu te je Aksentijević brojčanu nadmoć pretvorio u novi pogodak za 1:3 u 10. minuti.

Rakovac je u 12. minuti realizirao igrača više i smanjio ponovno na minus jedan, 2:3.

Uslijedila su dva brza gostujuća gola te je na minutu i 47 do kraja prvog dijela rezultat na semaforu bio 2:5.

No, u trećoj četvrtini Primorjaši nisu uspjeli zabiti niti jedan pogodak, a gosti čak tri.

To je stvorilo gotovo nedostižnu prednost za domaće vaterpoliste u posljednoj četvrtini.

Partizan je u posljednjoj dionici u 29. minuti imao prednost od čak plus osam, 2:10.

Paparić je tada zabio prvi gol za Primorje nakon 16 minuta posta za 3:10.

Konačan rezultat postavio je Wallace golom iz kontre 20 sekundi prije kraja, 4:10.