Subota, 04. studenog 2017. 21:30 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Mornar BS - Primorje EB 8:7

Fran Čubranić (Primorje EB) Foto: Valentina Prokić

Triglav A1 regionalna liga - 4. kolo

MORNAR BS - PRIMORJE EB 8:7 (3:2, 3:2, 1:1, 1:2)

Bazen na Poljudu. Gledatelja: 50

MORNAR BS: Šparada 6 obrana, Čagalj 3, Kreković, Goreta, Ćalić 1, Živković 2, Solje, Miletić, Vrdoljak, Burić, Dužević 2, Erak, Podrug, Tomasić

PRIMORJE EB: Čubranić 9 obrana, Čunko, Brubnjak, Kovačević, Peroš 2, Blažić, Tkač, Rakovac 1, Petrić 1, Saftić, Augusti 1, Paparić 2, Milošević, Wallace

Igrač više: Mornar BS 5 (13), Primorje EB 0 (2)

Tri isključenja: Čunko (Primorje EB)

Vaterpolisti Primorja EB poraženi su 8:7 u Splitu od Mornara.

Primorjaši su u prvoj četvrtini dva puta imali egal, 1:1 u 2. minuti te 2:2 dvije minute prije kraja četvrtine koju su ipak domaći završili sa prednošću od 3:2.

U drugoj dionici splitski vaterpolisti pobjegli su na plus tri, 6:3 u 13. minuti, ali Petrić smanjuje minutu i pol prije kraja prvog poluvremena na 6:4.

Duje Peroš u 20. minuti pogađa za novih minus jedan, 6:5. Živković u samoj završnici realizira igrača više i odvodi Mornar na 7:5 uoči posljednje četvrtine.

Pogocima Peroša i Augustija, Primorje dolazi u egal, 7:7, no ne uspjeva izdržati do kraja.

Marino Čagalj dvije minute i 50 sekundi prije kraja susreta realizira igrača više i donosi pobjedu Mornaru.