Mladost - Primorje EB 8:13, Riječani demonstrirali snagu

Subota, 04. veljače 2012. 20:21 Napisao  Marko Babić

Mladost - Primorje EB 8:13 (1:4, 3:2, 2:4, 2:3). Vaterpolisti Primorja EB demonstrirali su snagu u svim segmentima igre, tako da je činjenica da su od sedam prilika s igračem više iskoristili samo jednu ostala u drugom planu

Utakmica 14. kola Jadranske lige: Mladost - Primorje EB 8:13 (1:4, 3:2, 2:4, 2:3). Bazen na Savi. Suci: Periš (Split) i Savinović (Dubrovnik).

MLADOST: Vukičević, Mallarach 1, Letica, Radu 1, Živković, Hinić, Bebić 1, Marcelić, I. Milaković 1, Perić, Pavić, K. Milaković 1, Bukić 1, Udovičić 2.

PRIMORJE EB: Tiškivski 1, Šetka 1, Glavan, De. Varga 2, Da. Varga 1 , Paškvalin 1, Buljubašić, Krapić 1, Jelača, Franković 2, Muslim 2, Barać 1, Garcia 1, Radić.

Igrač više: Mladost 4 (11), Primorje EB 1 (7).  Peterci: Mladost -, Primorje EB 2 (2).

Put po snijegu u Zagreb se isplatio, vaterpolisti Primorja EB demonstrirali su snagu u svim segmentima igre, tako da je činjenica da su od sedam prilika s igračem više iskoristili samo jednu ostala u drugom planu. Pogotkom Šetke zaključena je prva četvrtina nakon koje je Primorje EB imalo vodstvo 4:1 nagovjestivši tako što se može očekivati.

Bebić i Udovičić vratili su Mladost na 3:4 u drugoj četvrtini, ali tu je bio kraj priče. Dok su udarci domaćih vaterpolista uglavnom pogađali okvir gola, Riječani su u posljednju dionicu ušli s četiri pogotka prednosti 10:6. Spasa za Zagrepčane nije bilo, primorjaši su vodili i 12:6, ali je domaćin dvama pogocima ublažio poraz.