A-2 REGIONALNA LIGA

Vaterpolisti Primorja na Kantridi pobijedili Valjevo

Subota, 15. prosinca 2018. 22:35 Napisao/la  SC

Utakmica 8. kola: Primorje - Valjevo 14:11 (2:3, 5:2, 4:4, 3:2). Gosti uspjeli izjednačiti (9:9) u zadnjoj minuti treće četvrtine, Primorje do kraja utakmice ostvarilo seriju pogodaka vrijednu nove pobjede

Srđan Aksentijević

A-2 Regionalna vaterpolo liga - 8. kolo

PRIMORJE EB – VALJEVO 14:11 (2:3, 5:2, 4:4, 3:2)

Bazeni Kantrida. Suci: Joško Prančić i Nenad Golijain

Vaterpolisti Primorja pobijedili su Valjevo na Kantridi, četvrtom pobjedom u sezoni ostali su u gornjem dijelu ljestvice.

Nisu dobro počeli domaći vaterpolisti, koji su prvo vodstvo ostvarili u drugoj minuti druge četvrtine Brubnjaklovim pogotkom za 4:3.

Primorje je otada održavalo vodstvo koje je najviše naraslo u 3. minuti treće dionice, kada je opet Brubnjakovim pogotkom povelo 9:5.

Tada počinje serija gostujuće momčadi, koja je u zadnjoj minuti treće četvrtine uspjela izjednačiti (9:9) Almasijevim pogotkom.

Aksentijević i Brubnjak pogocima su ipak osigurali osjetniju prednost (11:9) na ulasku u zadnju dionicu igre.

Zadnja četvrtina počela je Čunkovim pogotkom za 12:9.

Njegovan postiže pogodak za 12:10 s igračem više.

Peroš u 5. minuti na stativi pronalazi Putta koji zabija za 13:10 čime je pobjeda postala izvjesna.

Aksentijević u 6. minuti koristi igrača više i pogađa za 14:10, Arshia zabija za konačnih 14:11.