PH U PLIVANJU

Sanja Jovanović i Teo Kolonić prvaci

Nedjelja, 15. srpnja 2012. 20:24 Napisao/la  M. B.

Teo Kolonić slavio je na 100 leđno, a Sanja Jovanović na 100 slobodno

Teo Kolonić i Sanja Jovanović, članovi Primorja CO, osvojili su prvo mjesto posljednjeg  dana natjecanja na prvenstvu Hrvatske u plivanju što se održalo u Rijeci. Teo je slavio na 100 leđno s vremenom  56.91 sekunde, dok je treće mjesto zauzeo Saša Gerbec (Primorje CO) s vremenom 57.53  sekunde.

Sanja Jovanović slavila je na 100 slobodno s vremenom 56.98 sekundi, dok je drugo mjesto  zauzela njezina klupska kolegica Željana Knežević (57.90 sekunde).

Na 400 slobodno kod plivačica slavila je Dora Kamenjarin (Grdelin, 4:27.99 minute), dok je  Ana Matković iz Primorja CO bila treća s 4:33.75 minute.  Kod plivača na 400 slobodno pobijedio je Mate Mužek (Mladost, 4:02.51 minute). Matej Maras (Primorje CO) bio je drugi na 200 prsno s vremenom 2:21.32 minute, dok je  naslov prvaka osvojio  Nikša Roki (ZPK, 2:19.23 minute).

U istoj disciplini kod plivačica slavila je Ana Radić (Dubrava, 2:35.46), dok je Edda  Škorić (Primorje CO) bila treća s vremenom 2:45.71 minute. Ana Grgić (Jadran, 1:04.10) slavila je na 100 leđno, dok je Mario Todorović (ZPK, 50.50 sekunde) bio najbolji na 100 slobodno.