Barać je ponovio da je ostavku dao zbog poslovnih obveza, ostaje član Izvršnog odbora RSS-a, što znači da ostaje u savezu, kaže tajnik Slaviša Bradić
Kao i svake godine, Homo si teć ima humanitarni karakter, sredstva prikupljena kupnjom majica ove godine će se donirati Društvu za dječju kirurgiju Kantrida
Kraljić bi se brzo uklopio u projekt Orijenta 1919 na svim razinama što je predsjedniku Saši Matijašu dugoročno važnije od kratkoročnih ciljeva u ovoj sezoni
Budući da je Milinović bio visoko na listi kandidata za trenera Orijenta 1919, riječki stručnjak očito ima bolja ponude nakon što je naglo otišao iz Kopra
  Damir Kreilach postigao je prvi pogodak za Real Salt Lake u ovoj sezoni. Statsiti Riječanin realizirao je u 35. minuti kazneni udarac u porazu (1:2) njegove momčadi od Los Angelesa. Poraz na gostovanju bio je pomalo nesretan budući da je Zimmerman domaćinu donio pobjedu pogotkom u 92. minuti. Prvi…