Slovensko prvenstvo: Ćanađija i Davidson igrali za Olimpiju u Domžalama, Gerc igrao za Ankaran

Nedjelja, 15. travnja 2018. 22:17 Napisao/la  SC
Vedran Gerc (Ankaran H.), bivši igrač Rijeke i Pomorca

Darijo Ćanađija i Jason Davidson igrali su za Olimpiju u remiju protiv Domžala, igrači Rijeke na posudbi odigrali su cijelu utakmicu za momčad Igora Bišćana.

Leon Benko sjedio je na klupi Olimpije.

Matej Šantek, igrač Rijeke na posudbi u Gorici, s klupe je gledao debakl svoje momčadi u utakmici protiv Maribora.

Andrija Filipović, nekadašnji igrač Rijeke, igrao je za Goricu prvo poluvrijeme, kada su gosti vodili 4:0.

Iskusni Vedran Gerc igrao je do 82. minute za Ankaran Hrvatini u derbiju začelja protiv Aluminija.

Mihovil Klapan sjedio je na klupi Aluminija.

Dyoke nije igrao u porazu Krškog, igrač Rijeke na posudbi nije bio u sastavu poražene momčadi.

Utakmice 27. kola: Triglav - Rudar 0:2, Gorica - Maribor 0:6, Aluminij - Ankaran Hrvatini 1:1, Olimpija - Domžale 1:1, Celje - Krško 5:0

Poredak: Olimpija 63, Maribor 58, Domžale 53, Rudar 43, Celje 39, Gorica 31, Krško 26, Aluminij 22, Ankaran H. 17, Triglav 15