MLS Damir Kreilach postigao prvi pogodak ove sezone u porazu Real Salt Lakea

Nedjelja, 24. ožujka 2019. 17:54 Napisao/la  SC

Damir Kreilach postigao je prvi pogodak za Real Salt Lake u ovoj sezoni.

Statsiti Riječanin realizirao je u 35. minuti kazneni udarac u porazu (1:2) njegove momčadi od Los Angelesa.

Poraz na gostovanju bio je pomalo nesretan budući da je Zimmerman domaćinu donio pobjedu pogotkom u 92. minuti.

Prvi pogodak za domaćina, kojega predvodi Meksikanac Carlos Vela, postigao je Rossi u 40. minuti.

Real Salt Lake je u četiri kola ostvario jednu pobjedu i doživio dva poraza, nalazi se na 8. mjestu Lige 12.