MLS Damir Kreilach pogotkom donio tri boda Real Salt Lakeu, Heber igrao za New York City

Nedjelja, 14. travnja 2019. 09:28 Napisao/la  SC

Zlatan Ibrahimović postigao oba pogotka za Los Angeles Galaxy u pobjedi (2:0) protiv Philadelphije Union.

Damir Kreilach

Damir Kreilach odlučio je pobjednika (2:1) utakmice protiv Orlanda Cityja.

Kreilach je donio tri boda Real Salt Lakeu pogotkom u 55. minuti, riječki internacionalac igrao je do 67. minute.

Prvi pogodak za domaćina postigao je Johnson u 17. minuti.

Gostima je poraz ublažio 32-godišnji Nani.

Bivši portugalski reprezentativac i igrač Manchester Uniteda, Sportinga, Fenerbachea, Valencije i Lazija ušao je u igru u 56. minti i postigao pogodak u 81. minuti.

Real Salt Lake nakon 7 utakmice zauzima 8. mjestu u Ligu 12 Zapadne konferencije, Kreilach je do sada postigao 2 od ukupno 7 pogodaka svoje momčadi.

Heber je odigrao zadnje minute utakmice za New York City na gostovanju u Minnesoti.

Utakmica je završila rezultatom 3:3, bivši napadač Rijeke ušao je u igru u 86. minuti umjesto Castellanosa.

Strijelci za Minnesotu bili su Alonso (13) i Rodrigues (20), Johnson (32) je postigao autogol.

Za New York City pogotke su postignuli Argentinac Castellanos (16) i Libijac Tajouri (18, 64).

New York City nakon 6 odigranih utakmica u Ligi 12 nalazi se na 10. mjestu Istočne konferencije.

Zlatan Ibrahimović postigao je oba pogotka za Los Angeles Galaxy u pobjedi (2:0) protiv Philadelphije Union.