LIGA PRVAKA Ivan Bebek u Kijevu pokazao dva crvena kartona, Club Brugge eliminirao Dynamo

Utorak, 13. kolovoza 2019. 22:23 Napisao/la  SC
Ivan Bebek
Ivan Bebek

Ivan Bebek vrlo dobro je sudio uzvratnu (3:3) utakmicu 3. pretkola Lige prvaka nakon koje je Club Brugge ostvario plasman u play-off.

Dynamo Kiev i Club Brugge odigrali su na Olimpijskom stadionu u Kijevi uzbudljivu završnicu utakmice tijekom koje je Bebek pokazao dva crvena, odnosno, ukupno deset žutih kartona.

Domaći su ostali bez Burde (82), a gosti bez Taua (84) prije nego su brojčano izjednačene momčadi odigrale ludu završnicu.

U 88. minuti Vormer je postigao pogodak za goste i izjednačio (2:2).

U 93. minuti Mechele je postigao autogol kojim je Dynamo Kiev opet poveo (3:2) da bi u 95. minuti Openda izjednačio i potvrdio prolaz.

U prvoj utakmici Clubb Brugge pobijedio je 1:0, belgijski prvak prošao bi s minimalnim porazom od jednog gola razlike.

Matej Mitrović sjedio je na klupi Cluba Bruggea.