Liga prvaka: C. zvezda eliminirala Spartak u produžecima, Dangubić mogao izjednačiti u 120. minuti

Utorak, 14. kolovoza 2018. 23:26 Napisao/la  SC
Filip Dangubić (Spartak Trnava)

Crvena zvezda plasirala se u play-off Lige prvaka nakon što ostvarila pobjedu (2:1) u produžecima uzvratne utakmice u Trnavi.

Spartak je propustio veliku priliku ispasti bez poraza, u 120. minuti Godal je iz kaznenog udarca pogodio prečku.

Dangubić je odbijenu loptu poslao pokraj gola, bivši napadač Rijeke mogao je izjednačiti, ali se ne bi promijenilo bitno.

Crvena zvezda prošla bi u play-off i rezultatom 2:2 zbog pogotka više u gostima, prva utakmica u Beogradu završila je 1:1.

Dangubić je ušao u igru u 100. minuti, dvije minute nakon što je Radonjić efektnim pogotkom doveo Crvenu zvezdu u vodstvo 2:1.

Živio je domaći napad od Dangubićeva ulaska, izgledala je domaća momčad bolje zadnjih dvadesetak minuta, ali...

Spartak je poveo već u 6. minuti pogotom Bakosa, samo minutu kasnije izjednačio je Ben.

Uzvratna utakmica 3. pretkola Lige prvaka: Spartak Trnava - Crvena zvezda 1:2 (2:3) (Bakos 7/Ben 7, Radonjić 98)