Championship: Sluga u Cardiffu poražen u 96. minuti, Bilić i Butorović odigrali neodlučeno

Subota, 10. kolovoza 2019. 18:58 Napisao/la  SC
Simon Sluga
Simon Sluga

Simon Sluga primio je pogodak u 96. minuti utakmice u Cardiffu, Luton Town doživio je poraz (1:2) u zadnjim trenucima utakmice 2. kola Championshipa.

Nije dugo trajalo veselje momčadi Lutona nakon što je Pearson u 86. minuti izjednačio rezultat, Vassell je duboko u sudačkoj nadoknadi pogodio za prvi poraz novog drugoligaša za kojega brani bivši vratar Rijeke.

Prvi pogodak za Cardiff postigao je Flint (52).

Slaven Bilić i njegov pomoćnik Danilo Butorović nisu uspjeli kod kuće pobijediti Millwall.

WBA je odigrao neodlučeno (1:1) nakon što je Smith izjednačio u 75. minuti.

Momčad WBA povela je autogolom Pearcea u 57. minuti, Krovinović je odigrao cijelu utakmicu.