Antonio Mance nastavio tresti mreže, riječki napadač dvostruki strijelac u prvenstvu

Nedjelja, 19. kolovoza 2018. 22:55 Napisao/la  SC
Antonio Mance

Antonio Mance nastavio je nemilice tresti protivničke mreže.

U utakmici 5. kola slovačkog prvenstva Mance je bio dvostruki strijelac za Trenčin u utakmici (3:3) protiv D. Strede.

Manceovim pogocima u 51. i 56. minuti Trenčin je preokrenuo rezultat na 2:1.

U 70. izjednačili su gosti zahvaljujući Hercu, Ubbink je ponovo doveo Trenčin u vostvo u 81. minuti, ali su gosti osvojili bod pogotkom Baye u 87. minuti.

Trenčin je odigrao utakmicu manje zbog europskih nastupa, u 4 utakmice osvojio je 7 bodova i nalazi se na 4. mjestu.