1. HKL: Crikvenica poražena u Zadru, Kirci posustali u završnici

Nedjelja, 10. prosinca 2023. 13:46 Napisao/la  SC

Prva liga košarkaša, 10. kolo

JAZINE ARBANASI - CRIKVENICA 74:69 (20:20, 17:13, 15:16, 22:20)

Dvorana 3. SC Višnjik. Gledatelja: 80

Suci: Mirčeta, Bralić, Lovrić

Košarkaši Crikvenice poraženi su na gostovanju u Zadru, momčad Jazine Arbanasa pobjednika je odlučila serijom 10:0 početkom posljednje dionice utakmice.

Na ulasku u četvrtu četvrtinu gosti su došli na dva poena zaostatka (52:50), a onda su domaćini predvođeni Lukom Bilokapićem otišli na 62:50 u 34. minuti i Kirci više nisu imali snage za preokret.

Domaću momčad predvodio je Filip Krajina sa 16 poena, najučinkovitiji u redovima gostiju bili su Marko Jurković sa 22 i Tomas Gabriel Beppe s 19 poena.