Kup Jadrana u karateu: Dejan Aleksić zlatni mlađi senior

Srijeda, 21. ožujka 2012. 09:24 Napisao  Marko Babić

Uspješan je bio i Ricardo Sgardelli (Zamet) s dva zlata u mlađim uzrastima

Dejan Aleksić, član Karate kluba Zamet, osvojio je prvo mjesto u mlađeseniorskom uzrastu na Kupu Jadrana u Splitu na kojem je sudjelovalo 500 natjecatelja iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Aleksić je zlato osvojio u konkurenciji do 78 kilograma.

Predstavnici Primorsko-goranske županije bili su uspješni i u mlađim uzrastima, Ricardo Sgardelli (Zamet) osvojio je dva zlatna odličja, jedno u konkurenciji juniora do 61 kilograma, dok je najbolji bio i među kadetima do 57 kilograma. Nisku medalja boraca iz Karate kluba Zamet zaključio je Aron Šahini osvojivši zlato u konkurenciji mlađih kadeta do 57 kilograma.

S dvije medalje iz Splita vratila se i Maja Zorić (Ri Croatia) koja je osvojila brončane medalje u konkurenciji juniorki preko 59 kilograma i kadetkinja preko 54 kilograma.