Croatia open u karateu: Ivona Tubić osvojila zlato u kategoriji do 68 kilograma

Nedjelja, 06. listopada 2013. 10:05 Napisao/la  M. B.

Karatistica Voloskog u finalu je svladala Talijanku Chiaru Zuanon

Ivona Tubić, karatistica Voloskog, osvojila je prvo mjesto na Croatia openu u konkurenciji seniorki do 68 kilograma. Turnir se održava u Centru Zamet, a Tubić je u finalu bila uspješnija od Talijanke Chiare Zuanon.

Na drugo mjesto pobjedničko postolja popeo se Neven Martić, član Karate kluba Opatija, koji je izgubio u finalu do 75 kilograma od Zagrepčanina Marka Lučića (Lotos).

Renato Strišković iz Zameta osvojio je broncu u konkurenciji karatista do 67 kilograma pobijedivši Nijemca Marcela Neumanna, a treće mjesto zauzeo je i Zvonimir Živković. Karatist Voloskog u borbi za broncu do 84 kilograma pobijedio je Alena Šurbeka (Student).

Filip Dmitrašinović (Zamet) također je bio brončani u kategoriji preko 84 kilograma. Riječki karatisti u ključnoj borbi svlaoa je Švicarca Bujaroa Sejdija.