1. HKL: Kvarner 2010 uvjerljivo poražen u odlučujućoj utakmici za Ligu za prvaka

Petak, 04. ožujka 2022. 20:26 Napisao/la  SC

Košarkaši Dubrovnika u nastavku utakmice nadmoćnom igrom ostvarili pobjedu

1. HKL:  Kvarner 2010 uvjerljivo poražen u odlučujućoj utakmici za  Ligu za prvaka

Prva košarkaška liga - 22. kolo

DUBROVNIK - KVARNER 2010 90:73 (23:17, 19:21, 28:23, 20:12)

Dvorana Gospino polje. Gledatelja 150

Suci: Roko Hordov, Frane Mjeda, Josip Strikić

Košarkaši Kvarnera 2010 doživjeli su uvjerljivi poraz u Dubrovniku, utakmicu koja je odlučivala o sudioniku Lige za prvaka domaćini su pobijedili rezultatom 90:73.

U zadnjoj utakmici prvog dijela sezone riječka momčad do poluvremena je održavala aktivni zaostatak (42:38) da bi u nastavku domaćin utakmicu nadmoćno zaključio odlučujućom pobjedom.