Četvrtak, 15. prosinca 2016. 10:21
Boćanje

Mateo Načinović prvak u preciznom izbijanju

U finalu parova Marino Križmanić i Valter Ivančić pobijedili su boćare Marinića Ivana Barišića i Paula Flega
Stalno dolazimo na Podvežicu na velike sportske događaje, velike proslave zbog raznih sportskih uspjeha. Možda bismo trebali sagraditi binu ispred dvorane, rekao je Veljko Karabaić
Četvrtak, 01. prosinca 2016. 14:21
Boćanje

Boćarice Čavle Škola boćanja uspješne

Čavjanke su pobijedile Komižu i Floridu
Boćarice četverostrukih ekipnih državnih prvakinja  osvojile su niz naslova prvakinja te srebrnih i brončanih odličja
Utakmice 7. kola: Pula - Marinići 10:16, Vargon - Zrinjevac 13:13, Funtana - Sokol 2:24, Biston Brela - Istra Poreč 13:13, Ante Starčević - Pazin 11:15
BK Marinići negoduju zbog primitivnog ponašanja Matejasa Josipovića, bivšeg igrača Hajduka i Istre
Bajrić je u finalu bližanja i izbijanja u krug pobijedila Ivu Matijević (Špansko) 22:17, dok je treće mjesto pripalo Nikol Marelja (Čavle - Škola boćanja)
Uzvratna utakmica finala doigravanja: Čavle - Škola boćanja - Labin 12:10