DVANAESTO KOLO INTERLIGE ODBOJKAŠICA

Riječka lekcija za 70 minuta

Nedjelja, 11. prosinca 2011. 10:25 Napisao  Marko Babić

Rijeka - Calcit Calcit 3:0 (25:18, 25:19, 25:13). Riječanke su do četvrte pobjede stigle za sedamdeset minuta igre

Ilustracija
Ilustracija Foto: google.hr

RIJEKA - Utakmica 12. kola Interlige odbojkašica: Rijeka - Calcit 3:0 (25:18, 25:19, 25:13). Dvorana Dinko Lukarić. Gledatelja: 200. Suci: Szabo i Hobor (oba Mađarska).

RIJEKA: Došen (L), Pilepić, Zdrilić, Savić, Ćutuk, Magdić, Fabris, Brčić, Sušić.

CALCIT: Vrhovnik, Turinšek, Lenaršić, Handanović, Kramolc, Hadžić, N. Mori, Hribar (L), Ljubetić, Komezić, Bogdanović, E. Mori.

Odbojkašice Rijeke pobijedile su slovenski Calcit 3:0 (25:18, 25:19, 25:13) u utakmici 12. kola Interlige. Izabranice Igora Lovrinova slavile su za sedamdeset minuta igre upisavši četvrtu pobjedu okrunivši tako uspješan tjedan nakon što su zahvaljujući zlatnom setu na gostovanju kod Orivesija ostvarile plasman u drugi krug Challenge kupa.

Poredak: Nova KBM Branik 24, SVS Post 21, Doprastav 19, Calcit 13, Slavia 13, Rijeka 11, Vukvoar 6, Vasas 6, Linz steg 3, Ujpesti bez bodova.