Prva liga odbojkašica, Treća skupina drugi dio natjecanja, 7. kolo: Nova Gradiška - Drenova 3:0
Prva liga odbojkaša, Druga skupina, 7. kolo: MOK Rijeka - Rovinj 3:0
Utakmica 1. kola četvrtek skupine: Rijeka CO - Kostrena 2:3 (25:23, 20:25, 25:23, 22:25, 12:15). Valentina Vrbanc bila je apsolutno prvo ime utakmice
Rijeka - Kostrena igraju u petak od 20.15 u Dvorani mladosti
Utakmica 14. kola: Osijek - Drenova 3:0 (33:31, 25:12, 25:20)
Utakmica 14.kola, Prva jakosna skupina Rijeka - Mladost (Zg) 1:3 (23:25, 25:19, 23:25, 22:25)
Nedjelja, 01. veljače 2015. 18:09
Kostrena

Kostrena nadigrala Rijeku u lokalnom derbiju

Utakmica 13. kola: Kostrena - Rijeka CO 3:0 (25:21, 25:19, 25:11)
Na gostovanju u Novoj Gradiški izgubili smo tri seta na razliku zbog domaćinskog suđenja, sada smo izgubili jedan set na domaćem terenu zbog gostujućeg suđenja, rekao je trener Drenove