Subota, 25. siječnja 2014. 20:31 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Dubovnik - Kostrena 3:1 (25:23, 26:24, 25:27, 26:24)

Prva liga odbojkašica

DUBROVNIK - KOSTRENA 3:1

Utakmica 14. kola, Druga jakosna skupina: Dubovnik - Kostrena 3:1 (25:23, 26:24, 25:27, 26:24),  Dvorana Gospino Polje. Gledatelja: 100. Suci: Peslać i Ivković (oba Split).

DUBROVNIK: Marinović, Dežulović, Lj. Prkčin, Mar. Prkačin, Curić, Pavlović, Kalauz, Legčević, Grgurević, Dadić, Adžić, Marinković.

KOSTRENA: Giaconi, Fodolović, Smeraldo, Zdrilić, Dujmić, Ljuština, Jug, Milinović, Zubčić, Vrbanc.

Odbojkašice Kostrene poražene su na gostovanju u Dubrovniku u utakmici u kojoj su sva četiri seta okončana na razliku. Kostrenjanke su tako prvi dio završile porazom koji im puno ne znači jer bodove protiv Dubrovnika ionako ne bi prenijeli u drugi dio.

Nakon gubitka prvog seta, Kostrena je u drugom vodila 16:10. Domaće odbojkašice stigle su do 19:19, imale i 23:22, ali je Kostrena osvojila drugu dionicu.

U trećem setu Kostrena je imala 21:17, ali su gošće uzvratile serijom poena preokrenuvši dionicu u svoju korist. Četvrti set ponovo je ponudio neizvjesnot, a u završnici su domaće odbojkašice bile sretnije i spretnije.