Kup: Cedevita ostavila Kvarner na minus 22, a trener Veljko Mršić nezadovoljan igrom

Srijeda, 15. veljače 2017. 19:59 Napisao/la  SC

Utakmica četvrtfinala: Kvarner 2010 - Cedevita 76:98. Ako možemo nadskakati Partizan, ne možemo dozvoliti Kvarneru da nas nadskače, izjavio je Veljko Mršić

Kup Krešimira Ćosića – četvrtfinale

KVARNER 2010 – CEDEVITA 76:98 (17:29, 15:23, 23:18, 21:28)

Kvarner 2010: Barnjak 2, Veljačić 14, Pešut 3, Butorac 7, Vucić 6, Antunović 2, Kučan 6, Vujičević 4, Miličević 6, Cvitković, Štimac 16, Kalpić 10

Cedevita: James 14, Krušlin 11, Boatright 13, Katić, Žganec 7, Musa 18, Bilan 19, Shurna, Rogić 2, Tomas, Arapović 14

Pobjednik utakmice između zadnje momčadi A-1 lige i momčadi kluba s najvećim budžetom u državi bio je poznat davno prije nego što je utakmica počela.

Što se tiče rezultata, 22 razlike na semaforu nakon utakmice doimale su se  previše s obzirom na igru Cedevite u drugom poluvremenu.

Posebice u trećoj dionici koja je na opće iznenađenje pripala domaćinu

Jasno da igrači Cedevite nisu bili pretjerano motivirani,  Begić i Tomas nisu igrali, ali trener Cedevite Veljko Mršić nije imao razloga za pretjerano zadovoljstvo nakon utakmice.

Nažalost za današnji Kvarner, trener Cedevite nije imao razloga biti zadovoljan pobjedom od 22 razlike.

- Svi smo očekivali da ćemo to dobiti i dobili smo. Jedan period utakmice je bio loš, početak treće četvrtine, no ostvarili smo što smo željeli. Došli smo u polufinale. Tu treba pobjeđivati i idemo dalje. Moramo biti s više koncentracije i ne smijemo dozvoliti protivnicima. Ako možemo nadskakati Partizan, ne možemo dozvoliti Kvarneru da nas nadskače i da ima 14 napadačkih skokova, izjavio je Veljko Mršić.