Subota, 25. ožujka 2017. 21:47 Napisao/la  SC

Utakmica 22. kola: Škrljevo - Hermes Analitica 87:77

ŠKRLJEVO – HERMES ANALITICA 87:77 (21:24, 29:21, 16:18, 21:14)

Suci: Hordov (Zadar), Jurčević (Split), Živaljić (Split)

ŠKRLJEVO: Cook, Štemberger 23, Juričić, Boban 12, Hrnjkaš, Perković 13, Konjević 15, Radunić 12, Williams 12, Molnar, Dubelj

HERMES ANALITICA: Škara, Mandalinić, Raič 14, Svoboda 15, Garafolić 13, S. Krstanović 9, Ušić 7, Đurinović, Rajić 15, A. Krstanović

Slobodna bacanja: Škrljevo 7-9 Hermes Analitica 3-8

Skokovi: Škrljevo 22 Hermes Analitica 28

Trice: Škrljevo 12 - 24 Hermes Analitica 8 – 16

Košarkaši Škrljeva u 22. kolu  pobijedili su momčad Hermes Analiticu rezultatom 87:77.

Škrljevčani su do vrlo važne pobjede došli nakon bolje igre u drugoj dionici susreta, kada su početno vodstvo gostiju preokrenuli u svoju korist, te su na poluvremenu imali prednost od pet pogodaka prednosti 50:45.

Igrači trenera Damira Rajkovića kontrolirali su rezultat u zadnjoj četvrtini, kada je na vidjelo izašlo iskustvo i kvaliteta Štembergera, Williamsa, Konjevića...