A-1 liga košarkaša: Šibenčani na Baldekinu odradili jači trening protiv Kvarnera

Subota, 18. ožujka 2017. 21:04 Napisao/la  SC

Utakmica 21. kola: GKK Šibenik - Kvarner 2010  94:75 (22:11, 22:12, 19:24, 31:28)

A-1 liga košarkaša - 21. kolo

GKK ŠIBENIK - KVARNER 2010 94:75 (22:11, 22:12, 19:24, 31:28)

Košarkaši Šibenika očekivano su na Baldekinu svladali (94:75) Kvarner.

Nažalost za riječku košarku, utakmica je Šibenčane bila  jači trening za bolje protivnike u nastavku sezone.

Iako je trener Anzulović utakmicu počeo bez nekoliko startera,  domaćin je vrlo brzo došao na dvoznamenkastu prednost (13:2).

Prednost narančastih stalno je rasla, na polovici druge četvrtine iznosila je +21 (37:16).

Tada je Anzulović veću minutažu dao mladim snagama, pa su gosti  spustili zaostatak ispod 20 poena.

Ivanov je zabio 25 poena, Halilović 17, Paić i Badžim po 13, prvo ime Riječana bio je Butorac sa 20 postignutih koševa.