1. liga košarkaša: Kvarner 2010 slavio u susjedskom derbiju u gostima kod Pule 1981

Petak, 27. listopada 2017. 22:07 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Pula 1981 - Kvarner 2010 73:86

MArijan Mance (Kvarner 2010)
MArijan Mance (Kvarner 2010) Foto: Lario Tus

Prva košarkaška liga - 3. kolo

PULA 1981 - KVARNER 2010 73:86 (13:23, 27:34, 17:12, 16:17)

Dom sportova Mate Parlov. Gledatelja: 100

Suci: Stanković, Đuraki, Ivković. Delegat: Sirotić

PULA 1981: Dubroja 2, Blažević 20 (5-5), Anderson 18 (5-8), Đugum 6, Dojkić, Perdija 12, Malagić, Grgić, Božić 15 (5-5), Kondić, Zvijerac

KVARNER 2010: Delpin 12 (2-2), Vucić 20 (2-4), Krstinić 12 (2-3), Kučan 11 (3-3), Brajdić, Odak 3, Ćavar, Ferenčić 19 (7-10), Krstić 1 (1-2), Cvitković, Šamanić 8 (2-3)

Trice: Pula 1981 6-20, Kvarner 2010 3-14

Slobodna bacanja: Pula 1981 15-18, Kvarner 2010 19-27

Skokovi: Pula 1981 34 (9-25), Kvarner 2010 46 (10-36)

Košarkaši Kvarnera 2010 ostvarili su i drugu prvenstvenu pobjedu u gostima kod Pule 1981 73:86.

Riječki košarkaši vodili su glavnu riječ u susretu do prve do posljednje minute.

Domaći su dobili samo treću četvrtinu, no prednost Kvarnera bila je takva da to nije ugrozilo njihovo vodstvo.

Približili su se na minus osam, 57:65 u trećoj četvrtini, a zatim u četvrtoj na minus devet šest minuta prije kraja susreta, 65:74.

No, bilo je to sve od Puljana u ovom susretu.