Subota, 04. studenog 2017. 18:59 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Kvarner 2010 - Agrodalm 71:106

Košarkaši Kvarnera 2010 poraženi su u četvrtom kolu Foto: Kvarner 2010

Prva liga košarkaša - 4. kolo

KVARNER 2010 - AGRODALM 71:106 (18:27, 18:23, 24:30, 11:26)

SRC Zamet. Suci: Kolić, Đuraki, Ivković. Delegat: Komadina

KVARNER 2010: Delpin 6, Odak 4, Ćavar 4 (0-2), Vucić 10 (4-6), Krstinić 6 (2-4), Kučan 15, Ferenčić 12, Šibenik, Marinčić, Cvitković (0-2), Brajdić 8 (1-2), Šamanić 6 (4-4)

AGRODALM: Mijić 13, Salopek, Matić 22 (4-5), Ribarić 12 (1-2), Ceraj 17 (4-4), Lončar 1 (1-4), Žužul 12, Jelinić 9, Baran 13 (3-3), Devčić 7 (1-3)

Slobodna bacanja: Kvarner 2010 11-20, Agrodalm 14-21

Skokovi: Kvarner 2010 38 (12-26), Agrodalm 44 (13-31)

Košarkaški Kvarnera 2010 nakon dvije pobjede doživjeli su težak poraz na domaćem terenu protiv Agrodalma koji je pobijedio sa 71:106.

Od samoga početka su gosti preuzeli igru i vodstvo koje nisu ispuštali do kraja utakmice.

Predvođeni Kučanom, Riječani su se držali blizusve do kraja četvrrtine kada Agrodalm bježi na dvoznamenkastu prednost (16:26) ponajviše zahvaljujući Anti Žužulu koji je bio neriješiva zagonetka za domaće.

Početak druge četvrtine donio je buđenje Kvarnera koji se uspio u samo nekoliko minuta približiti Agrodalmu na samo koš razlike (29:31), ali kada je trebalo prelomiti i izjednačiti rezultat, Kvarner počinje nizati neuspješne napade što Agrodalm ponovno koristi da prije odlaska u svlačionice izgradi dvoznamenkasto vodstvo (36:50).

Kvarner je u drugo poluvrijeme ušao katastrofalno što je Agrodalm iskoristio da napravi 6:12 seriju te pobjegne na velikih +20 nakon samo dvije minute igre što domaći više nisu uspjeli stići.