3. HRL: Morski konjići razbili i Mladog rudara, Marko Zelić opet dvoznamenkasti

Nedjelja, 02. prosinca 2012. 14:34 Napisao/la  SC

Utakmica 10.kola: Kvarner Kostrena - Mladi rudar 41:27 (19:12), Igrači trenerskog lisca Ivana Dunda Munitića utakmicu su otvorili furioznom serijom 7:0 nakon čega je već bilo jasno da Rudari neće imati previše prilika za pobjedom u Kostreni

Utakmica 10.kola Treće lige rukometaša – Zapad

KVARNER KOSTRENA – MLADI RUDAR II 41:27 (19:12)

SD Kostrena. Gledatelja: 50. Suci: Favretto i Lovrić (obojica Rijeka)

KVARNER KOSTRENA: Abramović 2, Nježić 4, Grbac 2, Modrić 1, Ivanac 4, Dešman 8, Zelić 10, Matrljan, N. Kosanović 8, Lipović 2, Bandera.

MLADI RUDAR II: Juričić, Bijelić, Bučić 3, Načinović 6, Miletić 4, Glavičić 6, Dragičević, Kruneš 3, Lazar 1, Paliska, Kostić 3, Halilović 1.

Sedmerci: Kvarner 3 (3), Rudar 1 (1). Isključenja: Kvarner -, Rudar 4 minute.

Morski konjići treću utakmicu zaredom s visokom razlikom pobijedili su svog suparnika, ovoga puta bili su to mladići iz Labina koji su za Kostrenjanima zaostali 14 pogodaka razlike. Predvođeni najefikasnijim igračem susreta Markom Zelićem koji je drugu utakmicu zaredom završio kao dvoznamenkasti, igrači iskusnog trenerskog lisca Ivana Dunda Munitića utakmicu su otvorili furioznom serijom 7:0 nakon čega je već bilo jasno da rudari neće imati previše prilika na gostovanju u Kostreni.

Ipak, Labinjani su do kraja prvog poluvremena uspjeli pronaći put do mreže vratara Damira Matrljana, no u drugom poluvremenu Kvarneraši su ubacili u brzinu više, a njihova prednost nije prestajala rasti sve do kraja susreta i konačnih 41:27.

Uz već spomenutog Marka Zelića, zapažene role u redovima Kvarnera iz Kostrene odigrali su Nikola Kosanović i Marijan Dešman koji su zabili po osam pogodaka.