Prva liga (m)

Rukometaši Crikvenice darivali štićenike

Štićenici doma dobili rukometne i  nogometne lopte te  društvene igre
Utakmica 15. kola: KTC - Matulji 33:28 (19:13)
Utakmica 15. kola: Crikvenica - Ivanić 29:29 (13:18). U 36. minuti činilo da ni maškarane skupine na tribinama ne mogu pomoći protiv moćnih gostiju, koji su vodili 20:13...
Utakmica 15. kola: Dugo Selo - Kozala 39:28 (26:12). Golovi su u mrežu Riječana padali kao po traci i domaćini su poluvrijeme završili sa čak 26 postignutih pogodaka
KTC je ozbiljna momčad, prepuna iskusnih igrača i ovo nam je sigurno jedno od najtežih gostovanja. Međutim ne idemo se predati, kaže Sladić uoči gostovanja u Križevcima
- Dugo Selo je vrlo opasno na svom terenu, a pošto loše stoje u ovogodišnjem prvenstvu sigurno je da će sve pokušati da nas pobijede, kaže Brozović. Utakmica Dugo Selo - Kozala na rasporedu je u petak
Nedjelja, 09. veljače 2014. 15:07

Za promjenu sada ginemo za svaku loptu

Cijela ekipa je pobijedila, dišemo kao klapa na terenu i van njega, kaže Brajnović
Subota, 08. veljače 2014. 22:38

KTC uvjerljivo slavio kod Kozale

Utakmica 14. kola: Kozala - KTC 24:32 (11:15). Riječani su izdržali prvih sedam minuta