Srijeda, 28. studenog 2018. 22:16 Napisao/la  C. B.

Protivnik Kozali u finalu biti će premijerligaš Zamet

Rukometaši Kozale uspješni u Karlovcu Foto: MRK Kozala

KARLOVAC: Domjančić, Čakarić 1, Ćelić, Capan 3, Šepac, Bosiljevac, Dujmić, Boka 1, Bačić 5, Mrljak 3, Sudarić 1, Rukavina 4, Jurčević, Horvat 4, Begić 4, Glumac

KOZALA: Ćaćan, Islamović 3, Braut 9 (4), Borović, Zdunić 4, Blažina 1, Maljavac, Voloder, Rak, Milih 4,Schlagenhauf, Loparac, Žepina 1, Polić 7

Sedmerci: Karlovac /, Kozala 6 (4)

Isključenja: Karlovac 8 minuta, Kozala /

Rukometaši Kozale plasirali su se u finale Kupa regije Zapad svladavši Karlovac u gostima rezultatom 26:29.

Prvo poluvrijeme u potpunosti je pripalo domaćinima koji su sa nekoliko brzih kontra napada uhvatili Kozalu na spavanju te napravili prednost 15:11 koja se činila nedostižnom za goste iz Rijeke.

Međutim, u drugo poluvrijeme igrači trenera Darka Dunata ulaze kudikamo angažiranije i u nekoliko minuta vraćaju utakmicu u egal. Igralo se izjednačeno sve do 55. minute kada Kozala preko Brauta i Zdunića te na krilima vratara stiže do prednosti koju Karlovac nije više mogao dostići.

Kozala se tako plasirala u još jedno finale Kupa regije Zapad te izborila utakmicu protiv premierligaša Zameta za plasman u ždrijeb Kupa RH.