Pripremna utakmica: Rukometaši Kozale pobijedili premierligaša Pallamano Trieste

Petak, 19. siječnja 2018. 23:44 Napisao/la  SC

Kozala - Pallamano Trieste 35:30 (18:19). Domaći rukometaši prelomili utakmicu u zadnjih petnaestak minuta

Raul Valković (Kozala)

Rukometaši Kozale u pripremnom susretu svladali su talijanskog premierligaša Pallamano Trieste rezultatom 35:30.

Talijanska momčad je pružala dobar otpor ekipi Darka Dunata te su dobar dio utakmice vodili s pogotkom ili dva prednosti.

Utakmica je bila vrlo živahna i zanimljiva sve do 45. minute, kada domaćin okreće rezultat u svoju korist i radi prvu osjetnu razliku te odlazi na 5 pogodaka prednosti.

Takvom razlikom je utakmica i završila, a terenom su dominirali Valković s 13 i Stipčić s 8 pogodaka.

U talijanskoj momčadi najbolji su bili Pernić s 8 i Udovičić sa 7 pogodaka.

KOZALA: Ćaćan, Rak, Pešić, Tomaš 2, Gašparović, Vozila 3, Bartolović, Tomić, Milih, Anić 1, Valković 13 (3), Briški 2 (2), Ljevar 3, Stipčić 8, Barišić 1, Jašarević, Islamović 2

Pripremna utakmica: Kozala - Pallamano Trieste 35:30 (18:19)