Pripremna utakmica: Labinski premijerligaš u drugom dijelu nadigrao mladu momčad Kozale

Četvrtak, 06. rujna 2018. 10:22 Napisao/la  SC

Rudan - Kozala 30:23 (15:15). U prvom poluvremenu rukometaši Kozale dobro parirali iskusnijoj istarskoj ekipi

Darko Dunato i igrači Kozale tijekom radnog dogovora

Pripremna utakmica

RUDAN - KOZALA 30:23

SC FRanko Mileta. Gledatelja 150

Suci: Stojanović, Jukan (obojica Pula)

RUDAN: Vlačić 1, Derossi 2, Franković 4, Dukić 1 (1), Mileta 4 (3), Puljić 4, Gajica 3, Lovrinović, Šehić 3, Brenčić 1 (1), Ratkajec 6, Bučaj, Kostić, Griparić, Marić 1

KOZALA: Ćaćan, Maljevac, Zdunić, Blažina, F. Ljevar 5, Ribarić 1 (1), Barišić 1, Rak, Tomaš 2, L. Ljevar 3, Milih 1, Islamović 8 (2), Lopraca, Čunko 1, Vukičević 1

Rukometaši Kozale odradili su prvi pripremni dvoboj u novoj sezoni i to protiv premierligaša iz Labina koji nosi novo ime - RK Rudan.

Prvo poluvrijeme mladići trenera Darka Dunata odlično su parirali iskusnijoj istarskoj ekipi te veći dio vodili sa dva ili tri pogotka prednosti.

Ipak, u posljednjih tri minute prvog dijela pada koncentracija i Rudan stiže do izjednačenja.

U drugi dio domaćin ulazi furiozno i radi seriju koja se pokazala nedostižnom za Kozalu kojoj je ponestalo svježine.

Do kraja susreta su obje ekipe dale priliku svim igračima sa klupe, a krajnji rezultat je bio 30:23 za premierligaša.