1. HRL: Rukometaši Pećina poraženi od Mladog Rudara, lider furiozno do pobjede

Nedjelja, 12. studenog 2017. 18:22 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Pećine - Mladi Rudar 23:36

PEĆINE: Balas 5, Švabić 1, Lipović, Zdunić 2, Badanjak, Vujović 5, Amančić, Sančanin, Katalinić 4, Pešutić, Vrban, Gaši 2, Stipčić 4

MLADI RUDAR: Vlačić, Derossi 7, Franković, Dukić 2, Mileta 7, Banović 1, Lovrinović 1, Šehić 5, Čopić, Ratkajec 6, Štingl, Bučaj 1, Kostić 1, Juričić, Griparić 2

Sedmerci: Pećine 5 (6) Mladi rudar 4(4)

Isključenja: Pećine 4 minuta Mladi rudar 10 minuta

U 7. kolu Prve lige – jug, rukometaši Pećine poraženi su od momčadi Mladog Rudara iz Labina rezultatom 23:36.

Gosti iz Labina, lider lige, momčad koja je bez poraza ove sezone, nanijeli su najteži poraz domaćoj momčadi.

Utakmica je bila ravnopravna u prvih desetak minuta, odnosno do rezultata 6:6, a nakon toga su se gosti lagano počeli odvajati.

Prvo osjetnije vodstvo Labinjani imaju kod rezultata 12:7, te poluvrijeme završavaju s prednošću 16:10.

Već početkom drugog dijela bilo je jasno da će bodovi put Labina.

Mladi Rudar je poveo 20:12, te je do kraja susreta trener – igrač gostiju Ilija Lovrinović dao priliku svim igračima iz zapisnika, tako da se čak jedanaest igrača upisalo u strijelce.

Kod domaće momčadi listu strujelaca predvodili su Balas i Vujović sa po pet postignutih pogodaka, a kod gostiju Derossi i Mileta sa sedam pogodaka.