1. HRL: Rukometaši Pećina poraženi od Dubrovnika, tehničke greške kumovale porazu

Suci: Dalibor Feletar i Igor Rendulić

PEĆINE: Balas 4, Švabić 1, Sila 1, Grubišić, Sančanin, Katalinić 1, Iljazović, Pribanić 2, Kalač 7, Buratović, Jeličić 1, Svjetličić, Smilović, Barbir, Kostelac 3, Jurešić

DUBROVNIK: Morović, Brnin 1, Avdić 2, Bušlje 1, Dobrić 3, Dabelić 5, Srna 1, Janđel, Putica, Čustović, Cikatić, Barišić, Radić 4, Bevanda 7

Sedmerci: Pećine 4(2)  Dubrovnik 3(3)

Isključenja:  Pećine 8 minuta Dubrovnik 20 minuta

Rukometaši Pećina u zaostaloj utakmici 13. kola Prve lige jug poraženi su od Dubrovnika rezultatom 20:24.

Pećine su nastupile bez šestorice standardnih igrača (Lipović, Badanjak, Vujović, Lukačić, Gaši i Vrban) koji su izostali zbog ozljeda i bolesti, ali su u takvoj situaciji pružili vrlo jak otpor favoriziran protivniku koji je u Rijeku stigao sa nizom od devet pobjeda i jednim nerješenim rezultatom.

Sve do 23. minute prvog dijela igrala se u potpunosti ravnopravna utakmica, te je semafor u dvorani pokazivao rezultat 7:7.

Dubrovnik je prelomio rezultat u svoju korist nakon nekoliko obrana vratara Kristijana Janđelja i do kraja poluvremena odvojio se na 12:8.

U drugom dijelu do 36. minute Pećine rade seriju 5:1 i vraćaju se u susret rezultatom 13:13.

Međutim tada nastupa crna rupa sve do 44. minute kada gosti koriste neshvatljive pogreške u napadu domaćina i ponovo se odvajaju na 13:18.

Do kraja susreta do izražaja je došao umor okosnice igrača domaćina, kao i nedovoljna kvaliteta igrača sa klupe, te su gosti bez većih problema priveli susret kraju.