1. HRL: Rukometaši Pećina nastavak prvenstva otvorili minimalnim porazom

Subota, 10. veljače 2018. 22:21 Napisao/la  SC

SOLIN: Maleš, Šindik 4, Ćićerić 1, L. Smoljo 2, Tokić, Zebić, Pojatina 2, Kaštelančić, Balov, Jukić 1, Ninčević, Vrgoč, Penović, Radnić, Škomrlj 1, I. Smoljo 9

PEĆINE: Amančić, Balas 3, Švabić 3, Lipović, Sila, Vujović 1, Badanjak 1, Kalač 5, Pribanić 6, Sančanin, Katalinić 4

Sedmerci:  Solin  2(5),  Pećine -

Isključenja: Solin 6 minuta, Pećine  6 minuta

U nastavku prvenstva Prve lige – Jug, u 11. kolu rukometaši Pećina poraženi su na gostovanju u Solinu rezultatom 23:24.

Riječki rukometaši odlučnije su krenuli u susret i početnu prednost 3:1 držali su sve do 9:6, kada su domaćini serijom 3:0 stigli do izjednačenja, a vrlo brzo i prednosti kojom su završili prvi dio susreta, 14:11.

Solinjani su imali više od igre u drugom dijelu i najveću prednost su stekli sredinom poluvremena, 20:16.

Pećinari se vraćaju u igru kod rezultata 21:20, ali za potpuni preokret nisu imali snage, te su domaćini susret završili u svoju korist rezultatom 24:23.