1. HRL: Rukometaši Pećina doživjeli težak poraz u Biogradu, gosti posustali u nastavku

Suci: Dražen Anušić i Dubravko Vukovac

BIOGRAD: Tomić, Jeličić, Žepina 2, Pribilović 2, Troskot, Duvnjak 5, Pavlović 1, Kapitanović, Punoš 4, Zorica 5, Markić 16

PEĆINE: Pejčinović, Balas 6, Lipović 1, Sila, Zdunić 3, Badanjak, Amančić, Vujović 5, Svijetličić, Pribanić 1, Erbežnik, Vrban, Pešutić 4, Katalinić 3

Sedmerci: Biograd 5 (5), Pećine -

Isključenja: Biograd 6 minuta, Pećine 6 minuta

U 4. kolu Prve lige – Jug, rukometaši Pećina poraženi su u Biogradu od istoimenog domaćina rezultatom 35:23.

Momčad Pećina odlično se držala u prvom dijelu kada je sredinom poluvremena imala vodstvo 9:7.

Domaćini su ipak tu prednost brzo anulirali i preuzeli vodstvo koje su do kraja prvog dijela podignuli na 12:10.

Početkom drugog dijela Biograd je nagovijestio pobjedu brzom serijom za prednost 17:12, a već oko 45. minute prednost je narasla na 23:15.

Pećinari nisu uspjeli održati korak, a pogotovo nije im polazilo za rukom onemogućiti raspoloženog Šimu Markića koji je postigao 16 pogodaka.

Na kraju utakmice na semaforu je stajalo velikih 35:23 za domaću momčad.