Rukometaši Mornar-Crikvenice ostvarili prvu pobjedu

Subota, 20. listopada 2018. 22:48 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Mornar-Crikvenica - Split 35:29. Zarev postigao 10 pogodaka

MORNAR-CRIKVENICA: Zena, Oroši 3, T. Daskijević 5, Matejčić, Čupić 4, Huljina 3, Melon 4, Medvedec 3, Zarev 10, F. Daskijević, Stanić 3, Stupar, Dokoza, Car

SPLIT: Meštrović, Tolić 2, Perkušić 3, Perak, Medić 9, Grubišić, Antičević, Žeravica 4, Škarica 1, Volarević 3, Poparić 4, Bradarić-Šljujo 3

Sedmerci:  Mornar-Crikvenica 3 (2),  Split  1 (1)

Isključenja:  Mornar-Crikvenica 8 minuta,  Split 10 minuta

Rukometaši Mornar-Crikvenice u 4. kolu Prve lige – Jug pobijedili su momčad Splita rezultatom 35:29.

Domaćini su u prvom dijelu zagospodarili terenom i nakon par brzih kontri i polukontri stigli do potrebne razlike koju su održavali do kraja poluvremena.

Uporni gosti u drugom dijelu uspjeli su unjeti nervozu u domaću momčad i u jednom trenutku primakli su se na samo gol zaostatka, 25:24, ali u nekoliko idućih minuta domaći vratar Liridonu Zena obranio je nekoliko teških lopti i dao svojoj momčadi vjetar u leđa.

Antonio Stanić i Tony Zarev uzvratili su s druge strane pogotcima kojima je riješena utakmica.

U utakmici su se kod domaćina istakli vratar Zena koji je sakupio 13 obrana, te Zarev koji je postigao 10 pogodaka, a kod Splita Ivan Medić koji je postigao 9 pogodaka.