Kozala pobijedila, Valković postigao 11 pogodaka

Nedjelja, 08. listopada 2017. 21:20 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola: Kozala - Vodice 34:31 (15:15)

KOZALA: Ćaćan, Tubić 2, Ljevar, Briški 1, Rak, Milih 2, Barišić 2, Islamović 7, Domić, Buneta 3, Anić, Loparac, Valković 11, Vozila 5, Bartolović 1

VODICE: Mrčela, Knez, Abramović, Vulinović 2, Dželalija 11, Junaković 9, Živković 2, Šimac, Kijač, Bilić 7, Matulović, Lovrić

Sedmerci: Kozala 3 (3) Vodice 4 (4)

Isključenja: Kozala 8 minuta Vodice 6 minuta

Rukometaši Kozale su došli do nove pobjede u Prvoj rukometnoj ligi i to drugi put za redom na domaćem terenu, ovoga puta protiv Vodica, rezultatom 34:31.

Sam ulazak u utakmicu protekao je u dominaciji domaćih igrača koji su preko brzih krila Bunete i Vozile postigli nekoliko laganih golova i otišli na razliku od pet pogodaka.

Momčad Vodica se nakon minute odmora vraća u igru te koristi nekoliko vezanih pogrešaka igrača Kozale te zahvaljujući iskusnom Dželaliji odlaze na odmor s neriješenim rezultatom, 15:15.

U nastavku igralo se gol na gol sve do 45. minute kada donedavni prvotimac Zameta, Raul Valković, preuzima odgovornost te sa nekoliko individualnih akcija donosi momčadi trenera Tomaša prednost koja do kraja utakmice nije bilo dohvatljiva za goste.

Već spomenuti Valković je bio najraspoloženiji u redovima riječkog prvoligaša sa 11 pogodaka, a isto toliko je zabio Dželalija za poraženu momčad.

Kozala je ovom pobjedom ostala na vrhu tablice te je u sljedećem kolu očekuje zahtjevno gostovanje u Labinu kod momčadi Mladog rudara.