1. HRL: Kozala na gostovanju u Dubrovniku izgubila dva boda i trojicu igrača

Nedjelja, 30. rujna 2018. 23:29 Napisao/la  SC

Rukometaši Kozale ubilježili su poraz (23:29) na otvaranju nove sezone na gostovanju u Dubrovniku.

Sve do 20. minute Kozalčani su igrali izjednačenu utakmicu u kojoj su čak minimalno vodili, sve do ozljede kapetana Mateja Briškog koji je morao napustiti igru šepajući.

Da nesreća ne dolazi sama, potvrdilo se nekoliko minuta nakon toga, kada ne Dino Islamović dobio nehotičan udarac po licu pa je Darko Dunato ostao bez još jednog važnog igrača.

Islamović je završio u obližnjoj bolnici na šivanju, a momčad Kozale tako oslabljena više nije mogla pratiti tempo domaćina.

Prednost na poluvremenu je iznosila četiri pogotka.

U drugome dijelu je prednost Dubrovnika rasla te je postalo jasno kako će bodovi ostati u Dalmaciji.

Pred kraj utakmice iz igre je morao i mladi Mihael Voloder, koji je prilikom udarca sa krila ozljedio zglob desne noge te je uz pomoć kolega napustio teren.

DUBROVNIK: Matić, Knez, Brnin 1, Srna 6, Putica 1, Hrtica, Bušlje 1, Bevanda 7 (2), Topuzić, Morović, Bašica, Barišić, Radić 4, Lončarica 6, Dabelić 1, Dobrić 2

KOZALA: Ćaćan, Volonder 4, Ćunko 2, Vukičević, F. Ljevar 2, Briški 2, Rak, Milih 4, Zdunić 1, L. Ljevar 7, Islamović 1 (1), Žuljević, Pešić, Maljavac

Utakmica 1. kola Prve HRL: Dubrovnik - Kozala 29:23 (15:11)