2. HRL: Trsaćani poraženi u Rovinju, riječka momčad ne zna za pobjedu u nastavku

Suci: Vladimir Grubor i Adi Žepčan

ROVINJ: Bačić 1, T. Zarev 6, Lukšić 5, Bašić 12, Živolić, Matošević, Orbanić, Jurić 2, Đukanović 6, Mikić, Gašpić, Benussi 2, Sošić, Čabran, Popović 5, Massaratto 1

TRSAT: Kavran 4, Ljevar 4, Samardžić 4, Ujević 2, Abramović,  Islamović 4, Zvonarek 1, Sušanj, Čunko, Maljavac 1, Pavletić 1, Vukičević 5

Sedmerci:  Rovinj 2(3), Trsat 3 (4)

Isključenja: Rovinj 6 minuta, Trsat 6 minuta

Rukometaši Trsata u 15. kolu Druge lige zapad poraženi su na gostovanju kod momčadi Rovinja rezultatom 26:40.

Utakmica je bila ravnopravna do rezultata 4:4, nakon čega domaćini rade seriju 6:1 i preuzimaju vodstvo rezultatom 10:5.

U takvom ritmu igra se do kraja poluvremena koje domaćini završavaju vodstvom 21:15.

Sredinom drugog dijela Rovinj prvi put ima prednost od deset pogodaka prednosti, 32:22, te do kraja susreta održava prednost i lakoćom završava susret u svoju korist.